Świat Młodego

Wpis

poniedziałek, 20 lutego 2012

Bank dla trzylatka

Jest bankowość detaliczna, prestiżowa, dla młodych, nawet dla nastolatków, czas pomyśleć o bankowości dla kilkulatków!

Młody zażyczył sobie, żebyśmy poszli do... Kredyt Banku. Nic mnie nie wiąże z tym bankiem, szukając ofert, nawet nie biorę go pod uwagę, nie pojawia się w rozmowach... Pewnie widział reklamę w telewizji i zapamiętał nazwę.

Poszukałem w sieci reklamy tego banku - nic powalającego, nic, co moim zdaniem, mogłoby zainteresować trzylatka - żadnych animowanych stworów, nic, co by przykuło nawet moją uwagę, a jednak przykuło uwagę trzylatka na tyle, że chce tam iść.

Kombinuję jak mogę, co jest takiego w tej reklamie - może p. Mann, który wydaje się sympatyczną osobą i Młody myśli, że to on nas będzie obsługiwał? Nie wiem, w każdym bądź razie ten Kredyt Bank nie daje mi spokoju i wcześniej czy później, muszę dojść do tego, dlaczego mamy iść do Kredyt Banku (na razie odpowiedź brzmi: "Bo tak").

Młody jest jak na swój wiek mocno wyedukowany ekonomicznie - wie, że jak nie ma pieniędzy, to trzeba iść do bankomatu, a jak tam nie ma - trzeba czekać za wypłatą. Często też wraz ze mną składa wizyty w banku (jestem tradycjonalistą i wiele rzeczy wolę załatwiać w placówkach, niż przez internet).

O dziwo - lubi PKO BP - zawsze siada obok mnie na krześle, dostaje ulotki (albo nawet całe kartki papieru A4) i sobie rysuje, gdy ja załatwiam swoje sprawy). Gdy któregoś dnia dostał od doradcy plakietkę z napisem "Dzień Dobry", przez cały dzień był chodzącą reklamą PKO BP - nie pozwolił sobie jej zdjąć.

Ostatnio polubił też Alior Bank - rzeczywiście, jeśli chodzi o obsługę, to jest tam "wyższa kultura bankowości". Świetną zabawą było przymierzanie kapeluszy ;), a przy stoliku od razu dostał kredki i kartki papieru do rysowania. Na pożegnanie dostał też baloniki, długopis i smycz. Jedno, co mu się nie spodobało w Aliorze, to to, że nie mógł się podpisać na ekranie komputera, jak tata...

Ja w jego wieku... (chyba już jestem stary, skoro zaczynam używać tego typu zwrotu), nie miałem pojęcia co to bank...

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
swiatmlodego
Czas publikacji:
poniedziałek, 20 lutego 2012 21:46

Polecane wpisy

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

swiatmlodego@gazeta.pl